Zmiany w rozkładzie od 26.05.2014r.

26 maja PKS Wieluń wprowadził zmiany w rozkładzie na kursach w kierunku Konopnicy, Siemkowic, Osjakowa. Niestety, jedyną informacją były tabliczki przystankowe założone w dzień zmian, a nawet dzień po. W internetowych rozkładach dalej widnieją stare dane. Administracja portalu Wieluńska Strona Komunikacyjna stara się ustalić wszystkie zmiany.

 

Najważniejsze ze zmian dotyczą przewozów pracowniczych do Korony. Zlikwidowano kurs nr 3 WIELGIE, a w zamian niego utworzono dwie nowe linie: Strobin - Wieluń przez Konopnicę, Rychłocice, Szynkielów, Masłowice oraz Radoszewice - Wieluń przez Osjaków, Raducki Folwark, Sieniec (powroty w odwrotnej relacji).

Wykonywany w dni nauki szkolnej kurs Konopnica - Wieluń przez Rychłocice, Szynkielów, Masłowice z godziny 5:35 wykonuje teraz dodatkowo wjazd kieszeniowy do Czernic, a kurs z godziny 6:50 (w tej samej relacji) został przesunięty o 10 minut wcześniej, na 6:40 i przejeżdża przez Małą Wieś.

Kurs Pajęczno - Wieluń przez Siemkowice, Lipnik, Radoszewice, Osjaków, Raducki Folwark, Sieniec z godziny 11:50 został opóźniony o 40 minut, a na odcinku od Radoszewic jest połączony z kursem do Korony.

Kurs Wieluń - Wrońsko przez Sieniec, Raducki Folwark, Nową Wieś, Osjaków, Konopnicę z godziny 14:50 przesunięto 5 minut wcześniej - na 14:45, a kurs Wieluń - Czernice przez Masłowice, Wielgie, Bębnów z godziny 15:40 opóźniono o 5 minut - na 15:45.

Dokonano również korekty kursu Wieluń - Siemkowice przez Sieniec, Raducki Folwark, Osjaków, Radoszewice, Lipnik z godziny 14:40. Dotychczas kursował on w dni robocze od poniedziałku do piątku, a obecnie będzie jeździł tylko w dni nauki szkolnej.

 

Dorzucamy zdjęcia sześciu tabliczek przystankowych:

Wieluń, dworzec PKS, STANOWISKO VI

 

KONOPNICA

 

SIEMKOWICE

 

RADOSZEWICE

 

SZYNKIELÓW (kierunek Rychłocice)

 

SZYNKIELÓW (kierunek Wieluń)

 

Jednocześnie zachęcamy do współpracy z naszym portalem. Wszelkie informacje o zmianach w rozkładzie czy zdjęcia tabliczek przystankowych możecie wysyłać na nasz e-mail podany w zakładce 'Kontakt'.

Joomla templates by a4joomla